Patrick Boone nieuwe Chairman PwC België

28 juni 2024, Diegem - Naar aanleiding van de officiële leiderschapsrotatie van PwC België, is Managing Partner Patrick Boone benoemd tot de volgende Chairman van PwC België voor een termijn van vier jaar, met ingang van 1 juli 2024. Patrick Boone volgt Axel Smits op, die sinds 2016 PwC België leidde en nu de rol van Managing Partner bij PwC Europa zal opnemen.

PwC België voert elke vier jaar een partner bevraging uit om hun toekomstige leider te kiezen. Na consultaties met de 70 partners in België werd Patrick Boone verkozen tot voorzitter, die zijn vierjarige termijn begint op 1 juli 2024. Tot nu toe was Patrick Boone verantwoordelijk voor de leiding van de Tax & Legal praktijk van PwC België sinds 2016.

De nieuwe voorzitter neemt het roer over in uitdagende tijden, gekenmerkt door een technologische revolutie die bedrijven en organisaties dwingt zichzelf en hun werknemers opnieuw uit te vinden.

Patrick Boone verklaart: "Wij zijn een bedrijf dat hier is om te blijven. Met 175 jaar zakelijke knowhow, maar flexibel genoeg om te evolueren, innoveren en transformeren voor de toekomst. En onze eigen transformaties als ‘client zero’ komen al onze klanten ten goede. In tijden van verandering in een snel veranderende wereld zijn wij het beste geplaatst om bedrijven te ondersteunen bij het navigeren door de transformaties die ze ondergaan. Met een geïntegreerde en technologiegedreven aanpak zullen we hen van A tot Z begeleiden, waarbij we voor het nodige vertrouwen zorgen om zowel de Generatieve AI-explosie als de zoektocht naar duurzame oplossingen en langetermijngroei het hoofd te bieden."

Axel Smits, die sinds 2016 PwC België leidde, zal de rol van managing partner van PwC Europa op zich nemen, een groepering van verschillende continentale Europese landen binnen het PwC-netwerk. In zijn acht jaar leiderschap slaagde hij erin PwC België met 75% te laten groeien. In België zal hij het Reward team leiden en de praktijk van People Related Services verder uitbreiden.

Perscontact

Over PwC

PwC wil bijdragen aan het vertrouwen in de maatschappij en aan het oplossen van belangrijke problemen – dat is ons doel. PwC-firma's vormen een netwerk van firma's in 151 landen met meer dan 364.000 medewerkers die zich engageren tot het leveren van kwaliteit in audit-, fiscale en adviesdiensten. Laat ons weten wat u belangrijk vindt en lees meer over ons op www.pwc.com.

'PwC' verwijst naar het PwC-netwerk en/of een of meer firma’s die er deel van uitmaken. Elke firma is een afzonderlijke juridische entiteit. Zie www.pwc.com/structure voor meer gedetailleerde informatie hierover.

© 2024 PwC. Alle rechten voorbehouden.

 

 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Het model van bedrijfswagens staat onder druk
Diegem, 4 mei 2026 – Nu elektrische voertuigen bedrijfswagenparken in België domineren, wordt het model van bedrijfswagens beïnvloed door stijgende kosten, verminderde fiscale aftrekbaarheid en complexe administratieve regelgeving. In zijn meest recente mobiliteitsenquête sprak PwC België met fleetmanagers, die samen het wagenpark van meer dan 38.000 medewerkers vertegenwoordigen. De stijgende kosten blijven een centrale zorg voor fleetmanagers, waardoor bedrijven hun auto- en mobiliteitsbeleid opnieuw onder de loep nemen en verschuiven naar meer volledig elektrische voertuigen en het aanbieden van het federale mobiliteitsbudget.
press.pwc.be
Website preview
PwC België verlengt partnerschap met Koninklijke Belgische Voetbalbond voor vier jaar
Brussel, 30 april 2026– PwC België en de Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB) zijn verheugd om de verlenging van hun samenwerkingsovereenkomst tot 2030 aan te kondigen. Als één van de officiële partners van de Belgische Rode Duivels en Red Flames blijft PwC nog minstens vier jaar extra haar steun verlenen. De vernieuwde samenwerking benadrukt een gedeelde inzet voor talentontwikkeling, het bevorderen van inclusie en het verbinden van mensen en communities via de kracht van voetbal.
press.pwc.be
Website preview
Jonge en dynamische bedrijven klaar om de medische veerkracht van België te versterken
Diegem, 27 april 2026 – PwC Belgium lanceert de nieuwste editie van haar Scale-programma, gericht op het versnellen van de groei van Europese medtech startups, scale-ups en KMO's die actief zijn op het snijvlak van civiele en militaire sectoren.Voor het zevende jaar op rij brengt het Scale-programma van PwC een selecte groep innovatieve bedrijven samen voor een acht weken durend traject van leren, netwerken en ontwikkelen van strategische groei.
press.pwc.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over PwC België

Bij PwC ondersteunen we klanten vertrouwen op te bouwen en zich heruit te vinden, zodat ze van complexe uitdagingen ook competitief voordeel halen. We zijn een technologiegerichte, door mensen gedragen netwerk met meer dan 364.000 medewerkers in 136 landen en 137 territoria. Door audit en assurance, belasting en juridisch advies, transacties en consultancy heen helpen we bij het opbouwen, versnellen en behouden van momentum. Lees meer over ons op www.pwc.com

'PwC' verwijst naar het PwC-netwerk en/of een of meer firma’s die er deel van uitmaken. Elke firma is een afzonderlijke juridische entiteit. Zie www.pwc.com/structure voor meer gedetailleerde informatie hierover. 

© 2026 PwC. Alle rechten voorbehouden. 

 

Neem contact op met

Culliganlaan 5 1831 Diegem

+32 (0)2 710 42 11

www.pwc.be